Pedagogisk personal:


 

Maria Park, rektor

e-post: Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar. Du måste tillåta Javascript för att visa e-postadressen

Ami Wahl, klassföreståndare F-1

e-post: anne-marie.wahl@banerskolan.se

Gertrud Tinnis, klassföreståndare 2-3, textilslöjd och bild åk 3-9

e-post: gertrud.tinnis@banerskolan.se

Malin Weijnblad, klassföreståndare 4-5

e-post: malin.weijnblad@banerskolan.se

Knut Nesset, klassföreståndare 4-5, NO 2-3, Idrott F-9

e-post: knut.nesset@banerskolan.se

Margareta Werpers, klassföreståndare 6-7, matematik 7-9

e-post: margareta.werpers@banerskolan.se

Tomas Sellström, klassföreståndare 8-9

e-post: tomas.sellstrom@banerskolan.se

Marcus Lindros, Matematik 2-3, Teknik 6-9, Fysik 7-9, IT

epost: Den här e-postadressen är skyddad från spamrobotar. Du måste tillåta Javascript för att visa e-postadressen

Angelica Engstad, Musik 4-9

e-post: angelica.engstad@banerskolan.se

Jan Sandin, trä och metallslöjd 3-9

e-post: jan.sandin@banerskolan.se

Linnéa Persson, administration

e-post: linnea.persson@banerskolan.se

Anneli Rosén, fritidspedagog

e-post: anneli.rosen
@banerskolan.se

Monica Larsson, Husmor/fritids

e-post: monica.larsson@banerskolan.se